Veebruar - Aastal 2006
Aasta esimene kuu on möödas. Suure-Jaani vallavalitsusele oli see kokkukolimise kuu. Vallavalitsuse enamus ametnikke töötab praeguseks aadressil Lembitu puiestee 42. Erandiks on vaid spordi- ja noorsootöönõunik, kelle leiate endisest vallamajast Nurme tänavalt. Samas asub veel ka „Sume” kontor ja töötab erametsanõunik. Endistes vallamajades Olusveres ja Vastemõisas töötavad kummaski kaks spetsialisti, nendest üks sotsiaaltöö valdkonnas.
Esimene tööpäev tõi mitmele senisele ametnikule koondamise, ülejäänutest paljudele aga uude ametisse nimetamise. Kes ja millega tegeleb, seda saate lugeda kõrvalolevatest veergudest.
Muutused tähendavad aga paraku ka segadusi. Esimese nädala jooksul kolis enamus inimesi oma uuele töökohale. Tõsteti ümber ja paigaldati telefone - eelmises „Leole”-s avaldatud numbritele on tänaseks lisa tulnud. Informatsiooni saate küsida tehniliselt sekretärilt telefonil 435 5444.
Neile, kes tee „valgesse maja” esimest korda ette võtavad teadmiseks: enamuse vallavalitsuse osakondi leiate te hoone teiselt korruselt, erandiks on vaid kultuurinõunik ja talle alluv avalike suhete spetsialist, kelle tööruum asub ajutiselt hoone keldrikorrusel.
Ümberkorraldused ja kolimised ei ole aga sellega veel lõppenud: pärast hoone kolmanda korruse valmimist - loodetavasti juba sel suvel - kolivad kõik vallavalitsuse ametnikud (v.a teeninduspunktide töötajad) Lembitu pst 42 hoone teisele ja kolmandale korrusele. Seni loodame aga teie mõistvale suhtumisele.
Ilusat talve ja alanud koera-aastat kõigile!

Leili Kuusk
leili@suure-jaani.ee
Avaldatud : February 2006