EST | ENG Sisukaart  
Suure-Jaani vald
 
Oled siin: Kohalik võim » Dokumendiregister
20. septembrist 2012 on Suure-Jaani vallal uus koduleht .
Käesoleval lehel sellest ajast infot ei uuendata.


Suure-Jaani vallavalitsuse dokumendiregister

 

Vallavalitsuse dokumendiregistrist leiate valla kirjavahetuse ja vallavolikogu ning vallavaltsuse poolt vastu võetud õigusaktid ja nende eelnõusid

 Sisene Dokumendiregisterisse 

 

Suure-Jaani Vallavalitsuse dokumendiregistrisse kantakse vallavalitsuses saadud või loodud dokumendid. Veebis avalikustatakse neist see osa, millele ei kehti juurdepääsupiirangud (inimeste eraelulisi andmeid sisaldavad jm).

Käesolevas dokumendiregistri avalikus vaates sisalduvad vallavalitsuse ja vallavolikogu dokumendid alates ühinemisest 01.01.2006 ning ühinemiseelse Suure-Jaani valla dokumendid alates 01.04.2002. Varasemate dokumentidega tutvumiseks ning olemasolevate dokumentide sisu kohta täpsustavate küsimuste korral tuleb esitada teabenõue.

Dokumendid on avalikus vaates jagatud teemade ehk funktsioonide kaupa. Dokumentide nimekiri on sorteeritud dokumendi registreerimise kuupäeva alusel (uuemad eespool) ning jagatud lehekülgedeks. Dokumendi andmetel klõpsates avaneb sellele detailsem vaade.

Kindla dokumendi otsimiseks kasutage dokumendi otsingut: sisestage otsitava dokumendi kohta teile teadaolevad andmed ning klõpsake nupul Otsi. Kui otsing ei andnud tulemusi, siis proovige esmalt kasutada muid otsingutunnuseid. Kui otsitavat dokumenti ei leita, saab esitada vallavalitsusele teabenõude.

Lisateave: sekretär telefon 435 5440, suure-jaani@suure-jaani.ee

 

  Tagasi  
  © Suure-Jaani Vallavalitsus      Lembitu pst 42, Suure-Jaani, 71502, Viljandimaa      Telefon 435 5444, faks 435 5439 e-post:  
    Tehtud kasutades Etomite sisuhaldustarkvara