EST | ENG Sisukaart  
Suure-Jaani vald
 
Oled siin: Koolibuss taas liinil
20. septembrist 2012 on Suure-Jaani vallal uus koduleht .
Käesoleval lehel sellest ajast infot ei uuendata.


Koolibuss taas liinil

 

Hommikuse koolibussi reis Tääksi jäi ära vedaja ja liini eest vastutava firma allakirjutamata lepingu tõttu.  

Täna, 3. septembril 2012 tabas  Tääksi kooli lapsi ja lapsevanemaid hommikul ebameeldiva üllatusena lubatud koolibussi ärajäämine. Kui 1.septembri aktusel kinnitas koolijuht Jaan Hansen õpilastele, et 3. septmbril on koolibussi sõiduplaan sama, mis eelmisel õppeaastal, siis tegelikult hommikune reis ei toimunud.

Õpilasliini toimimise eest on sellele liinil vastutav AS MTG. Selgituseks, miks lapsed hommikul teeäärde jäid, ütles MTG Viljandi osakonna juhataja Erik Mäe, et alltöövõtja keeldus õpilasi vedamast, kuigi kõik tingimused vedamiseks olid justkui kokku lepitud.

MTG alltöövõtjaks on OÜ Heiki Bussid. Firmast vastati, et nad ei saanud liinile minna, sest leping oli allakirjutamata. „Meil ei ole mingit tagatist, et liinil pole MTG enda bussi või mõne teise firma bussi. Lootuse peale, et äkki on meid siiski vaja, ei saa igaks juhuks välja sõita. Teavitasin koolijuhti lepingu puudumisest 1.septembril“, ütles OÜ Heiki Bussid esindaja. „3.septembri lõunane reis toimus, sest saime selleks ajaks MTG-lt allkirjastatud lepingu kätte.“

Mõlemast firmast kinnitati, et nüüdseks on kokkulepe jõus ja edaspidi tõrkeid sellel õpilasliinil ei teki.


Kadri Pulk
haridus- ja kultuurinõunik

  Tagasi  
  © Suure-Jaani Vallavalitsus      Lembitu pst 42, Suure-Jaani, 71502, Viljandimaa      Telefon 435 5444, faks 435 5439 e-post:  
    Tehtud kasutades Etomite sisuhaldustarkvara