EST | ENG Sisukaart  
Suure-Jaani vald
 
Oled siin: Värvid linna ja maale
20. septembrist 2012 on Suure-Jaani vallal uus koduleht .
Käesoleval lehel sellest ajast infot ei uuendata.


Värvid linna ja maale

Suure-Jaani valla üldilme parandamiseks ning majaomanike ergutamiseks hoonete korrastamisel ja värvimisel, korraldatakse 2012. aastal konkurss „Värvid linna ja maale”. Avalduste esitamise tähtaeg on 15. juunist kuni  31. augustini 2012. a.
Konkursil osalemiseks peab ehitise omanik (kaasomandi puhul kõik kaasomanikud) esitama Suure-Jaani Vallavalitsusele avalduse, milles on ära märgitud värvitava pinna suurus, ligikaudne remondi alguse ja lõpu tähtaeg ning kirjeldatud lühidalt plaanitavaid töid ja soovitavaid värvilahendusi. Teostatavad remonditööd peavad hõlmama kogu hoone fassaadi värvitava osa värvimist.
Nädala jooksul peale avalduse laekumist pildistatakse konkursil osalevat hoonet, et fikseerida hoone välisfassaadi ja iseloomulike detailide olukord. Hoone värvimiseks väljastatakse välisviimistluspass, milles on näidatud hoone fassaadide värvilahendus ja antud värvimistööde tehnoloogilised soovitused. Välisviimistluspass koostatakse tasuta ja selle alusel saab  Viljandi kauplustest  Decora, Espak ja Bauhof 50% hinnaalandusega Caparol ja Alpina fassaadivärve.

Konkursi komisjon teeb kõigi konkursil osalenud hoonete ülevaatuse  2013. aasta maikuu jooksul ning hindab ja tunnustab kaunilt värvitud majade omanikke. Konkursist langevad välja ehitised, mille renoveerimisel on rikutud hea ehitustava nõudeid, ehitus- või planeerimisseadust. Parimaid – eraldi eramajade ja korteriühistute arvestuses – ootavad  preemiad suuruses 50 kuni 200 eurot.

Lisainfo telefonidel 435 5431 ja 435 5435.
Konkursi "Värvid linna ja maale" läbiviimise kord.

  Tagasi  
  © Suure-Jaani Vallavalitsus      Lembitu pst 42, Suure-Jaani, 71502, Viljandimaa      Telefon 435 5444, faks 435 5439 e-post:  
    Tehtud kasutades Etomite sisuhaldustarkvara