EST | ENG Sisukaart  
Suure-Jaani vald
 
Oled siin: Poola teemaline päev
20. septembrist 2012 on Suure-Jaani vallal uus koduleht .
Käesoleval lehel sellest ajast infot ei uuendata.


Poola teemaline päev Suure-Jaanis

Neljapäeval, 10. mail 2012 toimus Suure-Jaanis Poola teemaline päev.
Suure-Jaani Gümnaasiumis toimus vanematele õpilastele loeng, kus tutvustati nii Poola ajalugu kui tänapäeva, samuti erinevaid Poola linnu. Õpilastele jagati ka erinevaid Poola ja Euroopa Liidu (EL) teemalisi teabematerjale. Ette oli valmistatud väike mälumäng Poola ja ELi teemaliste küsimustega, millele õigesti vastanute vahel loositi hiljem välja Europa Directi sümboolikaga meeneid.

Vallavalitsuse esindajad kohtusid Poola Suursaatkonna majandus- ja turismieksperdi Oksana Kustovaga ja  I sekretäri Tomasz Grzybkowskiga. Suure-Jaani vallavanem Tõnu Aavasalu andis ülevaate Suure-Jaani linna ja valla ning  Poola Hajnowka linna kultuuri-, spordi- ja ka plaanitavast tihedamast ettevõtluse alasest koostööst.
Hilisema vestluse käigus keskenduti peamiselt majanduse ja ettevõtlusega seotud teemadele, rõhutades sellekohase koostöö tõhustamise vajadust piirkondade vahel.
Kohtumisel osalenud maavanem Lembit Kruuse ültes, et kultuuri- ja spordialane läbikäimine on väga oluline, sest lõpuks taandub sõprus ja koostöö ikkagi isiklikele, inimestevahelistele suhetele. Samuti avaldas ta lootust, et tulevikus laieneb ka koostöö ettevõtete - just väike- ja keskmise suurusega ettevõtete - vahel.

  Tagasi  
  © Suure-Jaani Vallavalitsus      Lembitu pst 42, Suure-Jaani, 71502, Viljandimaa      Telefon 435 5444, faks 435 5439 e-post:  
    Tehtud kasutades Etomite sisuhaldustarkvara